radio90.pl

 

Poniedziałek 22 Września 2014. Solenizanci: Tomasz, Maurycy Pogoda w regionie: pogoda 10°C (msn.com / foreca) Sprawdź wiadomości z 22 września 2014

najnowsze wiadomości

Rybnik Czarna skrzynka (2)

Do tej pory były w samolotach, teraz będą rejestrować pracę urządzeń w kopalniach

Czarne skrzynki mają poprawić bezpieczeństwo i zdyscyplinować załogę, by ukrócić próby fałszowania pomiarów. Okręgowe Urzędy Górnicze otrzymały po jednej czarnej skrzynce. Urzędnicy sami decydowali, na której kopalni je zamontować. W przypadku Urzędu Górniczego w Rybniku wybór padł na kopalnię Borynia-Zofiówka-Jastrzębie w Jastrzębskiej Spółce Węglowej.

zatrzyman
zatrzyman

49-letni mężczyzna zamordował przyjaciela żony

49-letni mieszkaniec Boguszowic dziś (22.09.) stanie przed sądem, który ma zdecydować o jego tymczasowym aresztowaniu. Do zdarzenia doszło w miniony piątek (19.09.) w mieszkaniu przy ulicy Śniadeckiego w Rybniku.

kwartal Domus

Co powstanie przy Zebrzydowickiej w Rybniku?

"Oferta została oceniona bardzo wysoko, bo zagospodarowuje całą przestrzeń" - mówi Michał Śmigielski zastępca prezydenta Rybnika, tłumacząc wybór konkretnego pomysłu na skwer przy Domusie. Miasto sprzedało działkę wraz z budynkiem za ponad 6 milionów złotych.

nagranie

Zwiastun premiery 20-lecia już do obejrzenia!!! Zobacz! [WIDEO]

Na ten dzień czekamy wszyscy. Dzień premiery wielkiego hitu Radia 90 - zbliża się wielkimi krokami. Specjalnie dla Was pięcioro z nas weszło do studia nagraniowego, by z okazji 20-lecia Radia 90 przygotować dla Was wielką muzyczną niespodziankę. W oczekiwaniu na Premierę - już teraz do zobaczenia trailer!

 

 

 

spacja - warto kliknąć

 

 

 

kultura

sport

 

najważniejsze wiadomości z twojego miasta

 

rybnik

cieszyn

 

jastrzębie-zdrój

wodzisław śląski

 

racibórz

żory