radio90.pl

 

Wtorek 1 Września 2015. Solenizanci: Bronisława, Bronisz, Idzi Sprawdź wiadomości z 31 sierpnia 2015

najnowsze wiadomości

Plener koniec (15)

Radio 90 na finał upalnych wakacji!

34 stopnie Celsjusza w cieniu. Uff, naprawdę było gorąco. Ostatni dzień wakacji i ostatnia tegoroczna wizyta studia plenerowego Radia 90 musiała się zakończyć nad wodą. Byliśmy nad wodzisławskim Balatonem i w ośrodku AquaBrax w Szymocicach. Ale po kolei...

policja droga do szkoly
rybnik szpital

Co się dzieje na oddziale laryngologii w rybnickim szpitalu?

Na nasz formularz kontaktu DAJ ZNAĆ piszą pacjenci, którzy nagle otrzymali wypisy. Jak czytamy w jednej z wiadomości: "W piątek wszyscy pacjenci zostali wyrzuceni z oddziału laryngologii dorosłych zupełnie nagle, wszyscy byli w szoku."

znako nowe wodzislaw

Od północy obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu w centrum Wodzisławia

Przypominamy: to zapowiadane już zmiany na Starym Mieście, o których kierowców informują znaki. Patrzcie uważnie i bądźcie ostrożni szczególnie na rynku i ulicach: Juliusza Słowackiego, Powstańców Śląskich, Księżnej Konstancji, Minorytów, Średniej, Krótkiej, Zgody, Zamkowej, Świętego Jana, Kubsza, Sądowej, Aptecznej, Władysława Opolskiego, Wincentego Styczyńskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego i Targowej.

IMGP3548

Szyb Głowacki po remoncie. „Kościuszko” nadal czeka [GALERIA]

Wyremontowany budynek dawnej stolarni i maszynowni szybu Głowacki można było zobaczyć na terenie kopalni Ignacy w Niewiadomiu. Miejsce uporządkowano, zabytki odnowiono a stare niepotrzebne budynki wyburzono. W sobotę (29.08.) zabytkowa kopalnia tętniła życiem, mieszkańcy z zaciekawieniem oglądali wyremontowaną halę z górniczymi maszynami oraz salę wystawową.

 

 

 

spacja - warto kliknąć

 

 

 

kultura

sport

 

najważniejsze wiadomości z twojego miasta

 

rybnik

cieszyn

 

jastrzębie-zdrój

wodzisław śląski

 

racibórz

żory