radio90.pl

 

Czwartek 29 Stycznia 2015. Solenizanci: Franciszek, Zdzisław, Zenon Sprawdź wiadomości z 29 stycznia 2015

najnowsze wiadomości

V__23BE

Ćwiczenia wodzisławskich strażaków zakończone prawdziwą interwencją pogotowia

Takie zgłoszenie odebrali tamtejsi strażacy po godzinie 16.00. Na miejsce udały się wszystkie jednostki z powiatu wodzisławskiego - wszystkie, bo całe zdarzenie było elementem ćwiczeń służb ratowniczych. Zgodnie ze scenariuszem ewakuowano pracowników i petentów, po czym okazało się, że to nie ogień stanowił zagrożenie, ale wyczuwalna substancja żrąca.

Cieszyn Szybińskiego

Maturzyści znów zatańczą poloneza na cieszyńskim rynku

Po raz drugi na głównym placu miasta pojawią się uczniowie Zespołu Szkół imienia Władysława Szybińskiego z Cieszyna, by zatańczyć tradycyjny studniówkowy taniec. W ubiegłym roku na rynku poloneza odtańczyło 180 osób.

kopalnia

Urząd Górniczy potwierdza: „To było tąpnięcie na terenie kopalni Rydułtowy-Anna”

Dziś (29.01.) rano zatrzęsły się domy w rejonie Wodzisławia, Pszowa, Rydułtów czy Niedobczyc. Do naszej redakcji dzwonili i pisali zaniepokojeni mieszkańcy. Twierdzili, że wstrząs był jednym z silniejszych w ostatnim czasie i trwał około 10 sekund. Epicentrum wstrząsu znajdowało się między Rydułtowami a Biertułtowami. 

kopalnia Rydultowy Anna fot. nettg.pl

Mieszkańcy alarmują: silny wstrząs spowodowany przez kopalnię Rydułtowy-Anna

Pisze do nas Mirek z Pszowa: "Wstrząs trwał spokojnie z 10 sekund". Odczuli go także mieszkańcy okolic ulic: Radlińskiej i Pszowskiej w Wodzisławiu, a także w Niedobczycach. Wojciech, który także napisał do nas przez formularz kontaktowy DAJ ZNAĆ, ocenia, że mógł mieć siłę nawet 4 stopni w skali Richtera.

sad prokuratura cieszyn

 

 

 

spacja - warto kliknąć

 

 

 

kultura

sport

 

najważniejsze wiadomości z twojego miasta

 

rybnik

cieszyn

 

jastrzębie-zdrój

wodzisław śląski

 

racibórz

żory