Ciąg dalszy utrudnień w komunikacji miejskiej w Rybniku
Przypomnijmy: wczoraj (15.05.) 1/5 kierowców Transgóru, wykonująca część przewozów, nie przyszła do pracy, tłumacząc się chorobą. Na dziś (16.05.) wprowadzono więc korekty na niektórych liniach. Kłopoty będą mieli pasażerowie 23 połączeń.
Niektóry w ogóle zostają zwieszone to linie nr 12, 41 i 49A, na innych wypada duża ilość kursów, na niektórych tylko kilka lub skrócone są trasy. Zarząd Transportu Zbiorowego zapewnia, że trwają starania o uruchomienie jak największej ilości kursów.
Rozkład jazdy autobusów na dzień 16.05.2017 r. (wtorek). Planowo będą realizowane kursy na liniach 7, 10, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 43, 52 oraz przewozy szkolne.
Na chwilę obecną nie będą obsłużone kursy, rozpoczynające się:
dla linii 1
-18:09, 21:14 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
-18:42 od przystanku Rybnik Niewiadom Kopalnia Ignacy
-22:14 od przystanku Radlin Ujejskiego
dla linii 4
-9:04 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
dla linii 9
-7:29, 11:04, 16:24 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
dla linii 11
-6:34, 8:49, 11:49, 16:59, 18:59 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
-7:26, 9:26, 12:26, 17:41, 19:41 od przystanku Rybnik Rybnicka Kuźnia
dla linii 12
Wyłączone z obsługi wszystkie kursy.
dla linii 13
-4:33, 6:09, 7:59, 17:09, 20:04, 22:09 od przystanku Rybnik Boguszowice Osiedle Pętla
dla linii 15
-4:45, 7:30, 15:20 od przystanku Rybnik Dworzec Kolejowy
-6:00, 12:20, 13:55 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
-5:20, 6:55, 8:30, 13:10, 14:45, 16:20 od przystanku Rybnik Boguszowice Osiedle Pętla
dla linii 16
-5:32, 8:52, 12:02, 15:12, 17:42 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
dla linii 17
-15:42 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
dla linii 18
-22:28 od przystanku Rybnik Śródmieście Plac Wolności
dla linii 19
-6:52 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
dla linii 22
-10:14, 17:09 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
dla linii 23
-4:45 od przystanku Rybnik Śródmieście Chrobrego
-12:35, 15:55 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
-6:10, 14:15, 17:00 od przystanku Rydułtowy Kopalnia
dla linii 31
-7:25, 12:00, 13:50, 16:30, 19:15 od przystanku Rybnik Orzepowice Borki
-5:10, 6:20, 11:30 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
-6:00, 7:05, 8:30, 12:45, 15:00, 18:00, 19:30 od przystanku Rybnik Boguszowice Osiedle Pętla
dla linii 32
-5:05, 7:05, 9:05, 18:05, 21:05, 22:09 od przystanku Rybnik Grabownia Olszowiec
dla linii 40
-5:15 od przystanku Rybnik Śródmieście Plac Wolności
-16:27, 18:32 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
-6:11 od przystanku Rybnik Rybnicka Kuźnia Chłodnie II
-17:15 od przystanku Rybnik Ochojec Centrum
-19:09 od przystanku Rybnik Rybnicka Kuźnia WORD
dla linii 41 – wyłączone z obsługi wszystkie kursy.
dla linii 45
-20:27 od przystanku Rybnik Śródmieście Sąd
-21:00 od przystanku Zwonowice Szkoła
dla linii 46
-15:18 od przystanku Rybnik Północ Kąpielisko Ruda
-5:56, 6:56, 7:36, 9:31, 10:31, 11:31, 13:31, 14:26, 14:36, 15:56, 16:06, 18:01 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
-7:58 od przystanku Rybnik Orzepowice Borki
-6:46, 7:46, 8:26, 8:51, 10:21, 11:21, 12:21, 14:21, 15:16, 15:26, 16:16, 16:46, 16:56, 18:51 od przystanku Rybnik Boguszowice Osiedle Pętla
dla linii 48
-8:10, 8:40, 10:40, 11:40, 13:40, 14:10, 16:10 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
-9:06, 9:36, 10:06, 11:36, 12:36, 14:36, 15:06 od przystanku Rybnik Boguszowice Osiedle Pętla
dla linii 49
-5:45, 8:25, 10:45, 13:55, 15:15 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
-6:15, 8:15, 14:25, 15:05, 15:45 od przystanku Rybnik Boguszowice Osiedle Pętla
dla linii 49 A
Wyłączone z obsługi wszystkie kursy.
dla linii 51
-6:02, 6:37, 7:52, 10:42, 16:47 od przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
Cały czas trwają starania o uruchomienie jak największej ilości kursów.