Duży sukces gimnastyków z Radlina

Podczas rozgrywanych właśnie w radlińskim Domu Sportu Mistrzostw Polski, miejscowa drużyna Klubu Gimnastycznego Sokolnia wywalczyła brązowy medal. Na najniższym stopniu podium stanęli: Dawid Węglarz, Piotr Wieczorek, Bartosz Czaja i Damian Kempny co ciekawe wszyscy to dopiero młodzieżowcy mający nie więcej niż 21 lat, a rywalizowali w gronie seniorów.

Mierzyli w złoto i zapewne zdobyli by tytuł ale jeden z nich, Piotr Wieczorek doznał kontuzji na początku zawodów i koledzy musieli radzić sobie bez niego. Dodajmy, że Dawid Węglarz zajął również trzecie miejsce w zawodach III Edycji Pucharu Polski, które odbywały się równolegle w czasie Drużynowych Mistrzostw Polski w Radlinie.