GKS Jastrzębie – Energetyk ROW Rybnik: czwartoligowiec lepszy od lidera II ligi

W minioną sobotę (09.02.) naprzeciwko siebie stanęli piłkarze GKS-u Jastrzębie i Energetyka ROW Rybnik. Choć w meczu przeważała drużyna z Rybnika, wygrali go 1:0 jastrzębianie. Zwycięską bramkę dla GKS-u już w 16. minucie spotkania strzelił wykorzystując rzut karny Kamil Gorzała.

W barwach ROW-u zadebiutował wychowanek Pniówka Pawłowice, ostatnio występujący w Przyszłości Rogów bramkarz Marcin Musioł. Kolejny sparing rybniczanie rozegrają w najbliższą sobotę (16.02.) o godzinie 11:00. Ich rywalem będzie czwarta drużyna III ligi opolsko-śląskiej, Polonia Łaziska.

GKS Jastrzębie – ROW Rybnik 1:0 (1:0)
1:0 – Kamil Gorzała (17. karny)
Skład ROW-u:
I połowa: Musioł – Kachel, Grolik, Szary, Janik – Wolniewicz, Jary – Musiolik, Stroka, Kurzawa – Gładkowski.
II połowa: Kuczera – Kutarba, Radler, Steuer, Krotofil – Jary (70′ Gładkowski), Muszalik – Wieczorek, Kostecki, Kasprzyk – Buchała.