StartSport Wideo

Kacper Woryna trzecim młodzieżowcem w Polsce [FOTO, WIDEO]

W czwartym swoim wyścigu przewrócił się na tor i stracił szanse na złoto. Ostatecznie zdobył 11 punktów i w dodatkowym wyścigu, decydującym o medalu pokonał Oskara Polisa z Częstochowy:

Kacper Woryna przyznaje, że długo czekał na medal:

Z sukcesu swojego podopiecznego cieszył się trener ROW-u, Mirosław Korbel:

Dodajmy, że na dwóch pierwszych stopniach podium stanęli w Rybniku zawodnicy Fogo Unii Leszno, Bartosz Smektała i Dominik Kubera. Na siódmym miejscu został sklasyfikowany inny rybniczanin, Robert Chmiel a 14. był kolejny zawodnik ROW-u, Lars Skupień.

Klasyfikacja MIMP:

  1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 14 (3,2,3,3,3)
  2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 13 (3,2,3,3,2)
  3. Kacper Woryna (ROW Rybnik) – 11+3 (3,3,3,w,2)
  4. Oskar Polis (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) – 11+2 (2,1,2,3,3)
  5. Dominik Kossakowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 9 (2,3,1,3,0)
  6. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 9 (1,3,2,d,3)
  7. Robert Chmiel (ROW Rybnik) – 9 (3,3,1,1,1)
  8. Michał Gruchalski (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) – 8 (1,2,3,w,2)
  9. Oskar Bober (Betard Sparta Wrocław) – 8 (1,1,1,2,3)
  10. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 7 (2,1,0,2,2)
  11. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 6 (2,0,1,2,1)
  12. Michał Piosicki (Orzeł Łódź) – 5 (0,2,2,1,d)
  13. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 3 (1,0,0,2,0)
  14. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) – 3 (1,1,1)
  15. Lars Skupień (ROW Rybnik) – 2 (d,d,2,w,-)
  16. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – 1 (0,1,0,0,0)
  17. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 0 (d,d,d,-,-)

Bieg po biegu:

  1. (68,03) Woryna, Trzensiok, Zgardziński, Skupień (d4)
  2. (68,31) Kubera, Polis, Drabik, Kopeć-Sobczyński
  3. (67,69) Smektała, Dróżdż, Gruchalski, Piosicki
  4. (68,66) Chmiel, Kossakowski, Bober, Rolnicki (d4)
  5. (67,75) Kossakowski, Gruchalski, Polis, Trzensiok
  6. (67,85) Chmiel, Kubera, Dróżdż, Zgardziński
  7. (67,75) Drabik, Piosicki, Bober, Skupień (d4)
  8. (67,13) Woryna, Smektała, Kopeć-Sobczyński, Rolnicki (d4)
  9. (66,91) Kubera, Piosicki, Trzensiok, Rolnicki (d2)
  10. (66,22) Smektała, Polis, Bober, Zgardziński
  11. (68,06) Gruchalski, Skupień, Chmiel, Kopeć-Sobczyński
  12. (66,55) Woryna, Drabik, Kossakowski, Dróżdż
  13. (67,35) Smektała, Trzensiok, Chmiel, Drabik (d2)
  14. (66,77) Kossakowski, Zgardziński, Piosicki, Kopeć-Sobczyński
  15. (xx,xx) Polis, Dróżdż, Kaczmarek, Skupień (w/su)
  16. (65,83) Kubera, Bober, Woryna (w/u), Gruchalski (w/d)
  17. (67,17) Bober, Dróżdż, Trzensiok, Kopeć-Sobczyński
  18. (66,55) Drabik, Gruchalski, Kaczmarek, Zgardziński
  19. (66,16) Smektała, Kubera, Kaczmarek, Kossakowski
  20. (66,33) Polis, Woryna, Chmiel, Piosicki (d4)

Bieg dodatkowy o brązowy medal:
Woryna, Polis

Zostaw komentarz