Kolejna przegrana ROW-u

Coraz trudniejsza sytuacja piłkarzy ROW-u Rybnik. W miniony piątek rybniczanie przegrali 0:1 z Siarką Tarnobrzeg i spadli na 15 miejsce w tabeli II ligi. Po pierwszej dobrej połowie w wykonaniu drużyny z Rybnika w drugiej lepiej zagrali goście, czego efektem była strzelona w 65 minucie meczu bramka.

Siarka mogła podwyższyć rezultat minutę później, ale bramkarz ROW-u, Daniel Kajzer obronił rzut karny. Mimo ambitnej postawy piłkarze z Rybnika nie byli w stanie odwrócić losów meczu. Mówi kapitan ROW-u, Mariusz Muszalik:

O punkty w kolejnym meczu będzie piłkarzom ROW-u bardzo trudno. W najbliższą sobotę grają na wyjeździe z trzecim w tabeli, Radomiakiem Radom.