Na taki mecz kibice piłkarskiego ROW-u Rybnik czekali od dawna

Wczoraj (17.05.) ich zespół rozgromił Legionovię Legionowo, wygrywając aż 5:1. Po wyrównanym początku meczu do bramki rywala zaczęli trafiać rybniczanie. Pierwszego gola strzelił Sebastian Musiolik, chwilę później bramkę strzelił Przemysław Brychlik a później Dominik Budzik, goście zdobyli przed przerwą jedną bramkę ale na więcej nie było ich tego dnia stać. Po przerwie wynik podwyższyli, ponownie Brychlik i z rzutu karnego Mariusz Zganiacz.

Wreszcie wygrywamy i co ważne jesteśmy skuteczni – cieszył się po meczu kapitan ROW-u, Jan Janik:

Z dwóch strzelonych bramek, ale przede wszystkim ze zwycięstwa cieszył się także Przemysław Byrchlik:

Dzięki wczorajszej wygranej ROW awansował na 11 miejsce w tabeli II ligi. Ma 5 punktów przewagi na zajmującą miejsce spadkowe Olimpią Zambrów. Do końca sezonu pozostały już tylko trzy kolejki spotkań. Dwa najbliższe mecze ROW rozegra na wyjeździe w Stalowej Woli i Tarnobrzegu. 3 czerwca ostatni mecz w Rybniku, przeciwnikiem gospodarzy będzie Radomiak Radom.

ROW 1964 Rybnik – Legionovia Legionowo 5:1 (3:1)

Skład: Kacper Rosa – Dawid Gojny, Marian Jarabica, Szymon Jary, Jan Janik, Paweł Jaroszewski (Damian Koleczko), Kamil Spratek, Mariusz Zganiacz (Mariusz Muszalik), Dominik Budzik (Damian Gorzawski), Przemysław Brychlik (Sebastian Siwek), Sebastian Musiolik