Pierwszy zwycięski sparing siatkarzy Jastrzębskiego Węgla

W miniony piątek (12.09.) jastrzębianie pokonali BBTS Biesko-Biała 4:1. Skąd ten nietypowy wynik? Trenerzy obu drużyn umówili się, że drużyny rozegrają właśnie 5 setów. Trzy pierwsze partie meczu wygrali gospodarze. W czwartej lepsi byli podopieczni trenera Gruszki, a ostatni set znów padł łupem jastrzębian.

Był to pierwszy sparing zespołu trenera Roberto Piazzy. W najbliższy weekend zespół wystąpi na turnieju w Krośnie.

Jastrzębski Węgiel – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:17,  25:15). Dodatkowe sety: 20:25, 15:10.

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Masny, Gierczyński, Bartman, Pajenk, Czarnowski, Wojtaszek (libero) oraz Kosok, Malinowski, Filippov, Formela.

BBTS Bielsko-Biała: Bućko, Pilarz, Ferens, Kapelus, Polański, Sobala, Dębiec (libero) oraz Błoński, Kwasowski.