Piłkarze Energetyka ROW Rybnik odpadli z Pucharu Polski

Wczoraj w 1/16 tych rozgrywek rybniczanie zmierzyli się z pierwszoligowym Zagłębiem Lubin i przegrali wysoko 0:4. Lubinianie, finalista tych rozgrywek w minionym sezonie, spadkowicz z ekstraklasy, dominowali na boisku. Już do przerwy prowadzili 2:0, a w drugiej połowie podwyższyli wynik i awansowali do 1/8 Pucharu Polski.

Piłkarze ROW-u nie byli w stanie odwrócić losów meczu. Czy potraktowali spotkanie ulgowo, by skupić się na rozgrywkach ligowych? Mówi kapitan ROW-u, Mariusz Muszalik:

Na pomeczowej konferencji trener ROWu, Marcin Prasoł gratulował gościom:

Kolejny ligowy mecz Energetyk ROW rozegra w najbliższy wtorek. Przeciwnikiem rybniczan na ich stadionie będzie Zagłębie Sosnowiec.