Piłkarze ROW Rybnik rozegrali pierwszy sparing

Zespół przygotowujący się do nowego sezonu w minioną sobotę na boisku w Kamieniu zmierzył się z Reprezentacją Polskiego Związku Piłkarzy. To drużyna złożona z zawodników, którzy nie posiadają ważnych kontraktów z klubami. Rybniczanie przegrali mecz 0:3, tracąc wszystkie trzy gole w drugiej części meczu.

Trener ROW, Piotr Piekarczyk, sprawdził podczas meczu niemal wszystkich zawodników, którzy obecnie znajdują się w kadrze. Zagrali także dwaj testowani bramkarze oraz piłkarze, którzy w zeszłym sezonie reprezentowali KS Decor Bełk, Dawid Semeniuk oraz Dawid Grabiec.

Reprezentacja PZP – ROW 1964 Rybnik 3:0 (0:0)
Bramki : Fabian Piasecki (49′), (62′), Krzysztof Rzepa (85′)

Skład ROW I połowa: Dawid Gojny, Szymon Jary, Dawid Bober, Dawid Semeniuk, Paweł Jaroszewski, Kamil Spratek, Mariusz Muszalik, Damian Koleczko, Sebastian Siwek, Przemysław Brychlik

II połowa: Szymon Popiela, Dawid Grabiec, Bartłomiej Polok, Piotr Dudzik, Krzysztof Koch, Damian Gorzawski, Mariusz Zganiacz, Dawid Kalisz, zawodnik testowany, Dawid Drozdowski