Piłkarze ROW-u Rybnik już nie są czerwoną latarnią II ligi [GALERIA]

Rybniczanie opuścili ostatnie miejsce w tabeli po piątkowym (09.10.) zwycięstwie nad Siarką Tarnobrzeg 3:2. Mecz zaczął się dla nich źle, stracili gola już w trzeciej minucie, ale na przerwę schodzili prowadząc 2:1, po bramkach Gabriela Nowaka i Mariusza Muszalika z rzutu karnego.

W drugiej połowie rybniczanie stworzyli kilka sytuacji, ale wykorzystali tylko jedną. W 81 minucie bramkę strzelił 16-latek, Radosław Dzierbicki. Goście zdobyli jeszcze jednego gola, ale wyrównać już nie zdołali. Z trzech punktów zadowolony był pomocnik ROW-u, Gabriel Nowak:

Ze swojego występu i strzelonej bramki cieszył się także 16-letni, Radosław Dzierebicki:

Mój zespół z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej – mówił na pomeczowej konferencji trener ROW-u, Dietmar Brehmer:

ROW dzięki zwycięstwu awansował na 14. miejsce w tabeli II ligi. W najbliższą sobotę zagra na wyjeździe z piątym w tabeli, wspomnianym Rakowem Częstochowa.