Piłkarze ROW-u Rybnik nie sprostali beniaminkowi drugiej ligi

W minioną sobotę (24.09.) rybniczanie przegrali na wyjeździe z Olimpią Elbląg 2:3. Mecz zaczęli dobrze, już w 6 minucie prowadzenie dla ROW-u zdobył Kamil Spratek. Później do głosu doszli gospodarze, którzy trzykrotnie trafiali do bramki rybniczan.

W 82 minucie kapitan ROW-u, Mariusz Muszalik zdobył z rzutu wolnego kontaktową bramkę. Wyrównać jednak już się nie udało. Zespół trenera Brehmera z 10 punktami zajmuje 12 pozycję w tabeli II ligi. W piątek (30.09.) rybniczanie zagrają u siebie z Wartą Poznań.

Olimpia Elbląg 3-2 ROW 1964 Rybnik
Paweł Piceluk 20, 53, Jakub Bojas 31 – Kamil Spratek 6, Mariusz Muszalik 82

Skład ROW: 22. Daniel Kajzer – 2. Jan Janik (83, 18. Krzysztof Koch), 20. Witold Cichy, 5. Dawid Bober (46, 4. Paweł Jaroszewski), 21. Tomasz Balul, 11. Dawid Gojny – 10. Sebastian Siwek (65, 14. Paweł Polak), 15. Szymon Jary, 9. Mariusz Muszalik, 13. Kamil Spratek – 19. Dawid Drozdowski (46, 7. Radosław Dzierbicki)