Piłkarze ROW-u Rybnik przerwali serię trzech porażek [GALERIA]

W miniony piątek rybniczanie zremisowali na własnym stadionie z walczącym o awans do pierwszej ligi Zniczem Pruszków 1:1. Już w 13 minucie gola dla ROW-u zdobył 17-latek, Bartosz Slisz.

Był to dla niego wyjątkowy mecz bo debiutował w pierwszym składzie, dodatkowo zdobył bramkę:

Dodajmy, że goście wyrównali tuż po przerwie, ROW później przeważał na boisku i stworzył kilka sytuacji bramkowych, jednak nie zdobył zwycięskiego gola. Mimo to na pomeczowej konferencji trener rybniczan Dietmar Brehmer chwalił swoich zawodników:

Rybniczanie mają na koncie 29 punktów i zajmują 14 miejsce w tabeli II ligi. W najbliższym meczu zagrają na wyjeździe z ósmym zespołem tabeli, Radomiakiem Radom (23.04.).