Piłkarze ROW-u Rybnik wygrali pierwszy mecz w rundzie wiosennej

W miniony piątek (10.03.) rybniccy piłkarze pokonali na własnym stadionie Olimpię Zambrów 2:0. Rybniczanie przeważali w całym spotkaniu stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Ostatecznie wykorzystali dwie, a bramki padły po stałych fragmentach gry.

W 33 minucie meczu gola zdobył obrońca Dawid Bober, a wynik ustalił w drugiej połowie Przemysław Brychlik. Wyróżniającym się zawodnikiem na boisku był napastnik ROW-u Sebastian Musiolik, po akcjach którego kilka razy groźnie było pod bramką gości:

Z udanego początku rundy wiosennej i czteropunktowej zdobyczy cieszył się pełniący w meczu rolę kapitana ROW-u, Jan Janik:

Dzięki wygranej z Olimpią Zambrów ROW awansował na 14. miejsce w tabeli II ligi. W najbliższy piątek (17.03.) do Rybnika przyjeżdża Kotwica Kołobrzeg.