ROW remisuje na inaugurację wiosny

Remis rybnickich piłkarzy na inaugurację rundy wiosennej. Rybniczanie przywieźli 1 punkt z wyjazdowego meczu w Stargardzie, gdzie zremisowali 2:2 z Błękitnymi. Sobotnie (04.03.) spotkanie rozpoczęło się dobrze dla drużyny trenera Piotra Piekarczyka.

Już w 8. minucie prowadzenie dla ROW-u zdobył Przemysław Brychlik. Gospodarze wyrównali dopiero w 80. minucie wykorzystując rzut karny, 4 minuty później objęli prowadzenie.

Walczący do końca rybniczanie zdołali jednak wyrównać. Gola na wagę jednego punktu strzelił w 93. minucie Sebastian Musiolik. ROW z 19 punktami nadal zajmuje 15. miejsce w tabeli II ligi. W najbliższy piątek (10.03.) zmierzy się u siebie z Olimpią Zabrów.