ROW Rybnik nie sprostał liderowi

Wczoraj (15.05.) rybniczanie zmierzyli się na wyjeździe z liderem II ligi Stalą Mielec i przegrali 0:3. Tym samym ROW nie przeszkodził w świętowaniu awansu drużynie z Mielca, która wygrywając zapewniła sobie udział w pierwszoligowych rozgrywkach. Zespół trenera Dietmara Brehmera walczył ambitnie w pierwszej połowie meczu, ale tuż przed przerwą stracił pierwszego gola.

Rzut wolny wykorzystał Bartosz Nowak. W drugiej części spotkania dwa gole strzelił znany z występów w zespole z Rybnika, Szymon Sobczak. Dodajmy, że ROW zajmuje 13 miejsce w tabeli II ligi. W najbliższy piątek (20.05.) zmierzy się na własnym stadionie z zespołem Błękitnych Stargard Szczeciński, także walczącym o pozostanie w II lidze.