TS ROW Rybnik: Pierwszy mecz przed własną publicznością i zwycięstwo!

Piłkarki nożne TS ROW Rybnik występujące w ekstraklasie futsalu pokonały wczoraj Lex Kancelarię Słomniki 3:2. Rybniczanki, które wystąpiły bez swojej najlepszej zawodniczki Agaty Sobkowicz, która zmaga się z kontuzją, przegrywały 0:1. Jeszcze przed przerwą wyrównująca bramkę zdobyła Daria Pluta.

W drugiej odsłonie spotkania ROW przeważał, czego efektem była bramka samobójcza oraz gol Marii Mihaldovej. Zespół ze Słomników w ostatnich minutach meczu wycofał bramkarkę, ale zdobył tylko jedna bramkę i z wygranej cieszyły się rybniczanki. To ich druga wygrana w trzech spotkaniach tego sezonu. Choć jesteśmy beniaminkiem walczymy o najwyższe cele – mówi trener TS ROW-u, Remigiusz Danel:

Z wygranej cieszyła się bramkarka TS ROW-u, reprezentantka Polski, Andżelika Dąbek:

Wierzę, że nasz zespół może sprawić w tym sezonie niespodziankę – dodaje Andżelika Dąbek:

Kolejny mecz rybniczanki rozegrają za dwa tygodnie w niedzielę (18.12.), na wyjeździe zmierzą się z AZS-em UŚ Katowice. W ostatnią środę grudnia (28.12.) TS ROW zagra u siebie, czyli w hali ekonomika, z drużyną z Częstochowy.