Wielkie emocje i pewna wygrana rybnickich piłkarzy

Wreszcie wygrali! Piłkarze Energetyk ROW Rybnik pokonali w minioną sobotę (18.04.) MKS Kluczbork 2:0. Mecz drużyn z czołówki tabeli dostarczył kibicom wielu emocji. Na boisku toczyła się zażarta walka od pierwszej do ostatniej minuty, z której ostatecznie zwycięsko wyszli piłkarze z Rybnika.

Oba gole padły w drugiej części spotkania. W 72 minucie błąd obrońców MKS-u wykorzystał Paweł Mandrysz:

Kilka minut później Paweł Mandrysz podał do Szymona Sobczaka, który ustalił wynik meczu. Z wygranej i trzech punktów cieszył się kapitan ROW-u, Mariusz Muszalik:

Na pomeczowej konferencji swój zespół chwalił trener ROW-u, Marcin Prasoł:

Po sobotniej wygranej ROW awansował na trzecie miejsce w tabeli II ligi. Rybniczanie tracą do lidera, Rozwoju Katowice 2 punkty. W kolejnym meczu (25.04.) zagrają na wyjeździe, z jak na razie drugim, Zagłębiem Sosnowiec.