Ze zmiennym szczęściem walczyli w miniony weekend hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie

W piątek (23.10.) jastrzębianie rozegrali bardzo dobre spotkanie i na wyjeździe pokonali faworyzowaną Comarch Cracovię 3:0. Wszystkie gole padły w trzeciej tercji spotkania, a strzelali je kolejno : Michal Plichta, Richard Bordowski i Leszek Laszkiewicz.

Wczoraj JKH GKS podejmował na własnym lodzie Unię Oświęcim. W regulaminowym czasie gry – po trzech golach Mateusza Danieluka i jednym trafieniu Richarda Bordowskiego – na tablicy widniał wynik 4:4.

Dogrywka nie przyniosła rezultatu, a w rzutach karnych lepsi okazali się goście i to oni zdobyli dwa punkty. Jeden który trafił na konto jastrzębian dał im awans w tabeli hokejowej ekstraligi na czwartą pozycję. Jutro (27.10.) jastrzębianie zagrają na wyjeździe z Orlikiem Opole.