Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

#12 Kalendarz adwentowy Radia 90

Facebook Twitter

Jesteśmy w połowie naszego kalendarza, przed nami okienko dwunaste!

#12 – Świąteczne ozdoby, które zrobisz sam!

1. Męska choinka

To idealny pomysł na choinkę dla fana motoryzacji! Zrobiona jest z części samochodowych, a dokładniej z zębatek. Całość została polakierowana podkładem, po wyschnięciu zielonym sprayem. Taka ozdoba na pewno zaskoczy twoich znajomych i rodzinę!

2.Makaronowy anioł

Z makaronu możemy wykonać wiele ozdób, wszystko zależy od naszej pomysłowości. Wykonanie takich samodzielnych aniołków na choinkę, na pewno sprawi, że będzie ona oryginalna i nietypowa.

fot.pixabay

3. Materiałowe ozdoby

Do ich wykonania potrzebny będzie plusz oraz kawałki materiału. Tworzenie takich ozdób to niezła zabawa!

fot. matuska/pixabay

4. Makaronowa choinka

Zwiń stożek z tektury na kształt choinki, przygotuj makaron i klej na gorąco. Do stożka przyklej dowolny rodzaj makaronu (tutaj akurat wykorzystano świderki). Całość pokryj sprayem, dowolnie udekoruj i gotowe! Takie choinki można podarować bliskim w prezencie!

5. Stroik z bombek

Do jego wykonania przydają się plastikowe dowolnego koloru bombki. Najlepiej wybrać różne wielkości. Za pomocą kleju na gorąco przyklej do siebie bombki, możesz także umocować świece i ozdoby.  Taki stroik można dopasować idealnie do swojego wnętrza i wystroju. Można wybrać dowolną wielkość i kolorystykę.

6.Papierowe ozdoby

Tworzenie takich ozdób to idealny pomysł  na zabawę z dziećmi. Możemy postawić na dowolną kolorystykę, kształt oraz wzór. Ozdoby wiszące, figurki, a nawet łańcuchy – wszystko zależy od waszej kreatywności.

fot._Alicja_

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj