Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

12-letni chłopiec się odnalazł! Historia dobrze się skończyła

Facebook Twitter

Odnalazł się dwunastolatek z Jastrzębia-Zdroju. Chłopiec od wczoraj (17.06.) był poszukiwany przez policję. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Podopieczny placówki wychowawczej jest już pod opieką.

Jak informuje jastrzębska policja, odnaleziono zaginionego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju.

Bardzo pomocne okazały się przekazywane przez Państwa sygnały oraz spostrzeżenia. Serdecznie dziękujemy za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

Przypomnijmy, że 12-latek wyszedł 17 czerwca około godziny 7.30 do szkoły. Gdy nie wrócił do Placówki Opiekuńczo Wychowawczej i nie nawiązał kontaktu z bliskimi, zaniepokojony wychowawca zgłosił jego zaginięcie. Po przyjęciu zawiadomienia, jastrzębscy policjanci wszczęli poszukiwania. Na stronie internetowej śląskiej oraz jastrzębskiej Policji pojawił się komunikat, który bardzo szybko rozpowszechniony został w mediach. Wiele osób udostępniało informację, która pojawiła się na stronie Radia 90.

Od tego momentu do oficera dyżurnego jastrzębskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy.

Chłopiec cały i zdrowy został odnaleziony. Serdecznie dziękujemy zaangażowanym w działania przedstawicielom mediów oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki, jednocześnie prosimy, o usuniecie zdjęcia z wizerunkiem osoby zaginionej.

– informują jastrzębscy stróże prawa.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj