Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

#14 Kalendarz adwentowy Radio 90

Facebook Twitter

Dziś trochę koloru mody i trendów! Zobaczcie sami!

#14 – Modne kolory i dekoracje świąteczne

Jak udekorować dom na święta? Postawić na klasykę czy może na najnowsze trendy? Na szczęście w tym roku, jedno nie wyklucza się z drugim. Sprawdźcie jakie są najmodniejsze dekoracje świąteczne w tym sezonie:

Kolory

Czerwień i zieleń – to kolory, bez których nie wyobrażamy sobie świąt! To połączenie, które znajdziemy również w tegorocznych kolekcjach bożonarodzeniowych. Popularne stają się kolory szmaragdowe i butelkowe zielenie, które idealnie skomponują się ze złotymi dodatkami. Hitem tego sezonu są białe choinki ustrojone biało-złotymi dodatkami. W tym roku na sklepowych pólkach pojawiła się czerń – czyli wybór dla bardziej odważnych, oraz granat – kolory dodające elegancji oraz szyku, idealnie komponujące się ze złotymi elementami.

Motywy

Choinki, śnieżynki czy renifery – czyli pakiet motywów dekoracyjnych, których w sklepach przed świętami nie brakuje. W tym roku do świątecznych ozdób dołączyły ciekawe elementy takie jak pióra, marmurowe wzory, eko i naturalne dodatki.

Materiały

Len i aksamit, to materiały jakie znajdziemy na dodatkach np. obrusach, serwetkach, poszewkach. Należy to wiązać z rosnącą świadomością ekologii.

Ażurowe dekoracje

Po między eleganckim złotem i bogactwem pojawiło się miejsce dla minimalizmu rodem ze Skandynawii. Ażurowe dekoracje występują głównie jako zawieszki czy gwiazdki bożonarodzeniowe.

Rośliny

Gwiazda Betlejemska i jemioła to już przeszłość. W tym roku wzrosło zainteresowanie egzotycznym eukaliptusem oraz rodzimym bluszczem. Ten element możemy znaleźć na girlandach oraz stroikach świątecznych.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2024