Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

15. Festiwal Wakacyjne Kadry: Tym razem na ekranie „Proxima” [WIDEO]

Facebook Twitter

15. Festiwal Wakacyjne Kadry zaprasza na dodatkowy pokaz filmu. Już 21 sierpnia o 21.30 na dużym ekranie będzie można zobaczyć film "Proxima". Ze względu na obowiązujące obecnie w naszym powiecie środki bezpieczeństwa, tym razem zostanie wydzielony zamknięty teren wydarzenia w którym znajdzie się tylko 100 leżaków.

www.facebook.com/WakacyjneKadry

Proxima

Sara (Eva Green) jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdego dnia, pod kontrolą maszyn i specjalistów, poddana ekstremalnym warunkom jakie panują na statku kosmicznym, ćwiczy wytrzymałość swojego organizmu. Jej codzienność to nie tylko mordercze treningi, ale również ciągłe udowadnianie męskiej części załogi, że zasługuje na miejsce w zespole. W domu zrzuca skafander i jest mamą 7-letniej Stelli. Kiedy zostaje wybrana na członka załogi misji „Proxima”, jej dotychczasowe życie zaczyna się komplikować. Jako astronautka jest gotowa, by spełnić swoje marzenia i polecieć w kosmos, jako mama boi się rozłąki z córką. Każda decyzja jest dobra i zła jednocześnie. Wyprawa w kosmos czasami okazuje się mniejszym wyzwaniem niż zwykłe życie na Ziemi.

Projekcje filmowe w ramach 15. Festiwalu Wakacyjne Kadry są bezpłatne i odbywają się przy zachowaniu wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa – dystansu społecznego oraz maseczek w przypadku braku możliwości zachowania 2m dystansu pomiędzy uczestnikami wydarzenia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj