Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

15-latek potrącony w Czerwionce- Leszczynach

Facebook Twitter

 Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że chłopak wybiegł zza stojącego na przystanku autobusu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (18.11.), około godziny 16.30 w Czerwionce-Leszczynach na ulicy Odrodzenia. Było już ciemno, 15-latek wybiegł zza stojącego autobusu wprost pod koła Dacii Logan. Chłopak upadł i chwilowo stracił przytomność, z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala w Rybniku, ale jak informuje policja jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Skojarzenia z podobnym wypadkiem są nieuniknione: w Radlinie 15- latka weszła na pasy tuż za jadącym autobusem, została potrącona przez dwa samochody, w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Policja opublikowała drastyczny film z kamer monitoringu, na którym widać ten wypadek. Poruszeni byli słuchacze Radia 90, komentowali: zwracając uwagę i na zachowanie pieszych, i na zachowanie kierowców.

A my jeszcze raz w Radiu 90 i do jednych, i do drugich apelujemy o ostrożność na drogach. Szczególnie, że jesienią warunki są zdradliwe, należy jechać ostrożniej, wolniej i rozsądniej, przy prędkości pojazdu 50 km/h, pieszy ma tylko 50 procent szans na przeżycie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj