Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

17. OFPA zakończona! Grand Prix dla artysty z Gdańska

Facebook Twitter

Czterodniowe święto piosenki artystycznej dobiegło końca. W niedzielę wieczorem (24.02.), w Rybnickim Centrum Kultury, odbyła się finałowa gala 17. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej. Na scenie zaprezentowali się najlepsi soliści konkursu.

Całość zamknął koncert Janusza Radka i Ani Rusowicz. Grand Prix festiwalu otrzymał Łukasz Majewski, 37-latek z Gdańska:

Zwycięzca otrzymał nagrodę w wysokości 9 tysięcy złotych. Jury nie miało wątpliwości, do do tego, komu należało się Grand Prix:

Mówi jeden z jurorów, Jerzy Satanowski. Zachwycali jednak nie tylko młodzi artyści. Publiczność była pod wrażeniem występów gwiazd. Mnóstwo pozytywnych opinii zebrał koncert Renaty Przemyk:

Na zakończenie festiwalu odbył się koncert Janusza Radka i Anny Rusowicz. Muzyk przyznał, że często i chętnie gra dla śląskiej publiczności:

Dodajmy, że podczas czterech dni trwania 17. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej na scenie zaprezentowało się 30 wykonawców, oraz gwiazdy polskiej muzyki: Monika Brodka, Stanisław Soyka, Grzegorz Turnau, Dorota Miśkiewicz, Renata Przemyk, Czesław Mozil, Natalia Lubrano oraz Janusz Radek i Anna Rusowicz.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024