Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Archiwum: czerwiec 2012

Konkurs zakończony: Bądź jak Ronaldo!

Podejmij wyzwanie i pokaż nam, co potrafisz! I nie o fryzjerskich sztuczkach tutaj mowa, ale o piłkarskich! Nagraj siebie, tatę, dziadka, mamę, siostrę czy sąsiada podbijających piłkę! Każde podbicie, każdy trick, kick, sztuczka są na wagę złota! Udowodnij, że to właśnie Ty miałeś zagrać z Reprezentacją Polski. Czekamy na Wasze wideo!

Podbij... serca kibiców! Pokaż, jak to się robi! ;)

Wybraliśmy Ronaldo... ale rekordowy czas w podbijaniu piłki należy do Brazylijczyka - Martinho Eduardo Orige. Piłkę podbijał każdą częścią ciała - z wyjątkiem rąk - przez 19 godzin i 30 minut bez przerwy! Rekord ten ustanowił w 2003 roku. Warto dodać, że nie jest piłkarzem, a jego osiągnięcie trudno będzie komukolwiek po(d)bić.

Co ciekawe, swojego rekordzistę ma także Polska...

Konkurs zakończony: Karalne rzuty karne!

Łut szczęścia - to często decyduje w tej części gry, jaką po dogrywce są właśnie rzuty karne. Wielu się oburza, że takie rozstrzygnięcie wyniku nie jest sprawiedliwe, że to loteria, a nie gra. Uważacie podobnie? Czy powinno zrezygnować się z rzutów karnych? Tylko czym je zastąpić?

I tu dajemy Wam pole (karne ;p) do popisu. Strzelcie gola oryginalnym pomysłem i zgarnijcie jedną z ostatnich nagród w biało - czerwonych popołudniach Radia 90.

My też mamy swoje pomysły, ale nie będziemy wszystkich zdradzać. Proponujemy jednak, by zamiast rzutów karnych przeprowadzić dogrywkę, w której na murawie zamiast podstawowej jedenastki pojawiają się zawodnicy z ławki rezerwowej, w bramce - trener, a skład uzupełniają kibice - oczywiście ci najbardziej poprzebierani.

R E K L A M A

Kategorie

Archiwum

Archiwum roczne