Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zmierzą się z Mistrzami Polski
JKH GKS Jastrzębie
REKLAMA
JKH GKS Jastrzębie
Czekali wiele lat i wreszcie się doczekali. Mowa o mieszkańcach Raciborza, którzy od dawna prosili o remont tamtejszego dworca PKP. Dworzec kolejowy w Raciborzu - niebawem jego otwarcie.
Terra Aqua Rybnik to największa w regionie wystawa roślin, pająków, węży. Znajdziesz tutaj i ślimaki gigantycznych rozmiarów i urocze kameleony.
W związku z trwającą klęską żywiołową, rząd podjął decyzję o zwolnieniu z opłat drogowych w systemie e-TOLL pojazdów dostarczających pomoc humanitarną poszkodowanym w powodzi.
Nowe godziny otwarcia jastrzębskiego Carbonarium. Od 1 października nastąpi zmiana godzin otwarcia na sezon jesienno-zimowy. Po roku działania placówki i analizie przeprowadzonej w tym czasie, dostosowano godziny otwarcia do potrzeb odwiedzających.
GKS Jastrzębie przegrał swój mecz, piłkarze tej drużyny wrócili bez punktów z Sosnowca. Natomiast w trzeciej lidze mieliśmy derby regionu.
Brawo dla świadka, który usłyszał dźwięk rozbijanej szyby i wezwał służby. Dzięki temu wczoraj (29.09) wieczorem zatrzymano złodzieja, który włamał się do samochodu zaparkowanego przy ulicy Prusa.
Teatr Ziemi Rybnickiej prezentuje repertuar na październik. Ten miesiąc upłynie nam pod znakiem Rybnickich Dni Literatury.
Policjant z Rybnika, aspirant Marcin Rduch, jest kolejnym mundurowym, który udowodnił, że nawet w czasie wolnym policjanci muszą zachować czujność.
Babiogórski Park Narodowy wystosował apel do miłośników górskich wędrówek, by ci nie niszczyli infrastruktury na szlakach.
Program Aktywny Rodzic to program opieki nad dziećmi. To także program aktywizacji rodziców na rynku pracy. Jego szczegóły można było poznać w czasie poniedziałkowego Jarmarku Ofert Pracy w rybnickim pośredniaku.
Volley Rybnik pokonał w miniony weekend, we własnej hali Błękitnych Ropczyce 3:0. Po pierwszy dość łatwo wygranym secie, w kolejnych odsłonach gra była zdecydowanie bardziej zażarta.