23-latek groził śmiercią kompanowi. Interweniowała policja z Rybnika
Niespokojne popołudnie w Rybniku. Policjanci i ratownicy medyczni interweniowali na ulicy Wodzisławskiej, gdzie jak wynikało ze zgłoszenia - miał grasować nożownik.

Szacowany czas czytania: 00:33
Na Wodzisławskiej interweniowała policja z Rybnika
Taka informacja napłynęła do policjantów około godziny 15.20. Jak potwierdziła nam Bogusława Kobeszko, rzeczniczka policji z Rybnika, w związku z sprawą zatrzymano 23-letniego mężczyznę, który miał groził śmiercią innemu mężczyźnie. Policja weryfikuje teraz, co tak naprawdę stało się na Wodzisławskiej, ustalane są wszystkie okoliczności zdarzenia. Póki co nie ma mowy o użyciu noża oraz o tym, by ktokolwiek miał w tym zdarzeniu ucierpieć.
Czytaj także: