Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

3-miesieczny areszt dla narkotykowego dilera z Jastrzębia-Zdroju

Facebook Twitter

Jastrzębscy policjanci przeprowadzili kontrolę pojazdu, podczas której przechwycili narkotyki. Zatrzymana została 35-letnia jastrzębianka oraz 30-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, u którego w mieszkaniu znaleziono kolejne narkotyki. W sumie na rynek nie trafi ponad 850 działek dilerskich amfetaminy oraz kokainy.

fot. policja jastrzębie

Około godziny 23.00 jastrzębscy wywiadowcy zatrzymali do kontroli volkswagena. Podczas czynności policjanci zauważyli, że podróżujące w samochodzie osoby są bardzo zdenerwowane kontrolą. Mundurowi postanowili sprawdzić, co jest powodem takiego zachowania. W aucie znaleźli narkotyki. 35-letnia kobieta oraz 30-letni mężczyzna zostali zatrzymani. W wyniku przeszukania mieszkania 30-latka kryminalni ujawnili kolejne narkotyki. Łącznie stróże prawa przechwycili ponad 850 działek amfetaminy oraz kokainy.

Kobieta i mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jastrzębianka usłyszała zarzut posiadania narkotyków, za co grozi jej do 5 lat więzienia. Natomiast mieszkaniec powiatu cieszyńskiego odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi. Śledczy i prokurator wystąpili do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Jastrzębski sąd przychylił się do wniosku i mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu.

Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj