Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

30-lecie KS POLONIA Rybnik. Klub judo organizuje galę wspomnień i radości z sukcesów

Facebook Twitter

W najbliższą niedzielę (8.05.) o godz. 18.00 odbędzie się Gala XXX-lecia KS POLONIA Rybnik i koncert zespołu PIERSI. Klub Sportowy POLONIA Rybnik to jeden z najsilniejszych sportowo klubów judo w Polsce.

fot. facebook.com/JudoZabawaRybnik

Klub kojarzony jest z sukcesami sportowymi swoich podopiecznych i szeroką ofertą sportową dla dzieci i młodzieży

Aktualnie to ponad 300 trenujących w klubie judoków, kilkunastu członków kadr narodowej i wojewódzkiej. W 30-letniej historii przez sale treningowe klubu przewinęło się kilka tysięcy młodych judoków. To już kolejne pokolenie rozsławiające tą piękną dyscyplinę na krajowych i międzynarodowych arenach judo. Na Gali – obok najmłodszych – zobaczyć będzie można topowych judoków: Julię Kowalczyk, Agatę Perenc czy przebojem wdzierających się do czołówki europejskiej braci Dawida i Szymona Szulików! Nie zabraknie wybitnych trenerów i działaczy – współtwórców sukcesów sportowych zawodników.

Wierzymy, że nie zabraknie również Was, kiedyś młodych zawodników, dzisiaj rodziców kolejnego pokolenia młodych judoków. 30 lat pięknej historii, wspomnień i radości z przeszłych i teraźniejszych sukcesów

– piszą władze klubu.

Wieczór uświetni specjalnie przygotowany i dedykowany na 30-lecie klubu koncert zespołu PIERSI

Zespół Piersi powstał w 1984 roku w Jarocinie z inicjatywy Zbigniewa Moździerskiego, Pawła Kukiza, Andrzeja Olszewskiego, Rafała … ble, ble ble. Kto chce poczytać o historii, odsyłamy do netu – tam można znaleźć mnóstwo prawdziwych i mniej prawdziwych faktów z życia zespołu. Kto natomiast chce poznać zespół nieco bliżej, zapraszamy do zapoznania się z tym właśnie info. Razem mamy 405 lat, nasz wzrost to 17 metrów i 68 centymetrów, ważymy równiutką tonę, z czego połowa to „Mały” i „Asan”, mieliśmy 385 dziewczyn, z czego dziesięć najlepszych ;) zostało naszymi partnerkami życiowymi. W tych związkach, z małym wyjątkiem, spłodziliśmy potomstwo w ilości czternastu sztuk, z czego pięć dziewczynek i dziewięciu chłopców. Nasze zainteresowania to cenzura, cenzura oraz cenzura. Poza tym interesujemy się muzyką, filmem, sportem, podróżami i szeroko pojęta rozrywką.

mat. prasowe

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj