Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uciekinier uszkodził dwa radiowozy. Grozi mu 32 tysiące grzywny [FOTO, WIDEO]

Facebook Twitter

Ponad 32 tysiące złotych – tak olbrzymią grzywną został ukarany mężczyzna, który tydzień temu uciekał przed policją. Bardzo niebezpieczny przebieg miały sceny, które rozegrały się tydzień temu na drogach Jastrzębia-Zdroju, ale i Zebrzydowic.

fot. Policja Jastrzębie-Zdrój

Stróże prawa prowadzili pościg za audi, które nie zatrzymało się do kontroli drogowej. Kierujący stwarzając zagrożenie dla innych użytkowników dróg, szczególnie pieszych, pędził ulicami Jastrzębia-Zdroju, a następnie Zebrzydowic oraz Kończyc Małych.

fot. policja jastrzębie

32-latek jechał całą szerokością drogi, ignorował znaki i sygnały drogowe, jechał pod prąd, zjeżdżał na przeciwny pas ruchu, by zajechać drogę pojazdom uprzywilejowanym. Swoją agresywną jazdą naraził innych uczestników ruchu drogowego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

W trakcie ucieczki 32-letni kierujący uszkodził dwa radiowozy. Ostatecznie został zatrzymany w Kończycach Małych. Za popełnione wykroczenia oraz kierowanie pojazdem w trakcie aktywnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, zgodnie z nowym taryfikatorem, mundurowi nałożyli karę grzywny w kwocie 32 500 złotych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022