Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

39-latek odpowie za nękanie byłej partnerki. Grozi mu do 8 lat więzienia

Facebook Twitter

Zarzuty uporczywego nękania byłej partnerki oraz jej dzieci usłyszał 39-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Sprawca został objęty policyjnym dozorem. Ma też kontaktowania się z kobietą oraz jej dziećmi i zbliżania do nich. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Sprawca od dłuższego czasu nękał swoją byłą partnerkę i jej dzieci. Wysyłał do niej liczne wiadomości, w których domagał się spotkań, straszył, że zrobi sobie krzywdę, znieważał słowami wulgarnymi. Nachodził ją w mieszkaniu, złośliwie, bez powodu zgłaszał interwencję policji pod adresem jej zamieszka w momencie, gdy 39-latka nie było na miejscu.

Policjanci z jastrzębskiej komendy zatrzymali awanturnika. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał on zarzuty nękania byłej partnerki oraz jej dzieci. Sprawca został doprowadzony do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Zakazał mu też zbliżania się do pokrzywdzonej i jej rodziny oraz kontaktowania się z nią. Za przestępstwa te grozi mu do 8 lat za kratami.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj