Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

4 lipca. W sobotę obchody Dnia Niepodległości w Twinpigs w Żorach

Facebook Twitter

Koncert country, orkiestra i fire show. W Twinpigs w sobotę (4.07.) planują huczne obchody Dnia Niepodległości.

www.twinpigs.zory.pl

Naszych gości zapraszamy na dzień pełen zabawy na ponad 50 atrakcjach, m.in. Wahadle Montezumy, w mini zoo, Tajemniczym Podziemiu i na parkach linowych. Po godzinie 17:00 rozpoczną się koncerty, a świętowanie zakończy pokaz ognia.

– mówi Karolina Skórka z działu marketingu Twinpigs.

Muzyczna scena stanie w strefie Dzikiego Zachodu, przy Saloonie. Wśród westernowych budynków zagra Żeńska Orkiestra Salonowa PGG oraz gwiazda wieczoru: Whiskey River. To jeden z najpopularniejszych i najdłużej działających w Polsce zespołów grających muzykę inspirowaną country.

Będą kowbojskie pokazy, konkursy z nagrodami i wystawę fotografii Grzegorza Kulczyńskiego. Obchody Dnia Niepodległości USA zakończy widowiskowy Fire Show. Independence Day na stałe wpisał się do kalendarza imprez w Twinpigs. Huczne świętowanie to okazja do rodzinnej zabawy, ale także do lepszego poznania historii Stanów Zjednoczonych.

Dzień Niepodległości obchodzony jest w USA w rocznicę podpisania Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych. Organizatorami wydarzenia są: Amerykański Park Rozrywki Twinpigs, miasto Żory, miasto Katowice, KNST Marchołt, Polsko – Amerykańska Rada Współpracy USPTC.

Park rozrywki Twinpigs działa od początku czerwca. Radio 90 pytało czy mieszkańcy chętnie odwiedzają to miejsce, czy ruch jest mniejszy w związku z koronawirusem i zagrożeniem epidemiologicznym?

My jesteśmy w tej komfortowej sytuacji , że park ma prawie 10 hektarów, większość atrakcji jest na otwartej przestrzeni. Oczywiście pilnujemy wszystkich zasad bezpieczeństwa, są stacje do dezynfekcji, przypominamy też naszym gościom o zachowaniu dystansu społecznego, ale jednak jest to takie miejsce, w którym można  się swobodnie poruszać i swobodnie korzystać z atrakcji, bo jesteśmy na olbrzymiej przestrzeni.

– mówiła Karolina Skórka z działu marketingu Twinpigs.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022