4 medale przywieźli młodzi zapaśnicy Unii Racibórz z zawodów Pucharu Polski juniorów w stylu klasycznym

Impreza odbyła się w Wałbrzychu. Bezkonkurencyjni w swoich kategoriach okazali się Gracjan Głogiewicz, najlepszy w wadze do 67 kilogramów i Jakub Majdański, pierwszy w kategorii wagowej do 72 kilogramów. Do finału dotarł również Jakub Wysocki (97 kg), ale w decydującej walce musiał uznać wyższość Patryka Kamińskiego z AZS AWF Warszawa.

Brązowy medal wywalczył na Dolnym Śląsku, Mateusz Szewczuk, który był trzeci w wadze do 63 kilogramów. W klasyfikacji drużynowej podopieczni trenera Piotra Szczeponioka wywalczyli drugie miejsce, wygrał Olimpijczyk Radom.