Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żory: wybijał szyby a szukał go sąd z Kędzierzyna

Facebook Twitter

Wandal zatrzymany w Żorach, poszukiwany był przez sąd w Kędzierzynie -Koźlu. Mężczyzna razem z kolegą wtargnął do mieszkania w centrum miasta, wybijając wcześniej szybę. Dzięki pomocy naocznego świadka został zatrzymany.

W minioną sobotę (11.12.), po godzinie 17.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że dwóch mężczyzn wybiło szybę w oknie mieszkania, w ścisłym centrum miasta i wtargnęło do niego. Chwilę później dzięki naocznemu świadkowi, w rejonie centrum przesiadkowego stróże prawa namierzyli jednego z nich. Okazał się nim 29-latek pochodzący z Opolszczyzny. Zanim jednak policjanci ustalili tożsamość wandala, ten próbował ich oszukać ,podając fałszywe dane osobowe. Dalsze sprawdzenia w policyjnych systemach wykazały, że wandal jest poszukiwany i to na podstawie czterech nakazów zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego, wydanych przez Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu.

29-latek to nie jedyna osoba poszukiwana, zatrzymana przez żorskich policjantów podczas minionego weekendu. Kolejna z nich wpadła w ręce dzielnicowych podczas kontroli pustostanów, również w centrum miasta. 44-letni żorzanin poszukiwany był przez cieszyński sąd.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2022