Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

59-latka potrąciła 6-latka i uciekła z miejsca wypadku

Facebook Twitter

Potrąciła i uciekła z miejsca wypadku. Szybko okazało się dlaczego. Mundurowi z Rybnika wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy Rejewskiego. 59-latka potrąciła na oznakowanym przejściu dla pieszych 6-latka i uciekła z miejsca wypadku.

fot.rybnik.policja.gov.pl

Do wypadku doszło wczoraj (24.02.), około godziny 15.40, na ulicy Rejewskiego. Kierująca hyundaiem, jadąc w kierunku Małachowskiego, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła dziecko, które wybiegło na jezdnię z prawej strony. Następnie kierująca uciekła z miejsca zdarzenia. Pierwszej pomocy chłopcu udzielili świadkowie oraz mundurowi z Komisariatu Policji w Boguszowicach. Stróże prawa szybko ustalili i zatrzymali kierującą osobówką.

fot.rybnik.policja.gov.pl

Okazało się, że 59-latka nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi i jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miała ona ponad promil alkoholu w organizmie. Rybniczance pobrano krew do badań. Na szczęście życiu i zdrowiu 6-latka nie zagraża niebezpieczeństwo. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym przez rybnickich mundurowych postępowaniu przygotowawczym.

fot.rybnik.policja.gov.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024