Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

6na6 z Gwiazdami: Paweł Kukiz, Monika Marcol, Grupa Wahadło…

Facebook Twitter

Zespół wokalny 6na6 wystąpi w najbliższą sobotę (01.12) w Rybnickim Centrum Kultury w ramach 4 edycji koncertu 6na6 z Gwiazdami. Obok nich na scenie zobaczymy także wielu innych artystów w tym Pawła Kukiza. Kim są członkowie zespołu? kiedy zaczęli razem śpiewać?

Mówi Rafał Wajner – bas w zespole 6na6:

Muzycy z zespołu dwukrotnie wzięli udział w Turnieju Chórów „Legnica Cantat”, w ramach którego największe polskie przeboje miały zostać przeniesione na grunt muzyki chóralnej i zaśpiewane z artystami a capella. Po tych występach muzycy postanowili przenieść tę formułę do Rybnika i tak zrodził się pomysł na koncert 6na6 z Gwiazdami. Michał Myszor – bas w zespole wokalnym 6na6:

Choć gwiazdą sobotniego wieczoru będą wokaliści 6na6 i Paweł Kukiz, na scenie zobaczymy – a w trakcie koncertu będziemy mieli okazję usłyszeć – także innych artystów, przede wszystkim z regionu:

Jak przekonują Michał Myszor i Rafał Wajner z zespołu 6na6 – przygotowując się do takiego koncertu trzeba się solidnie napracować:

Muzycy podczas swoich koncertów nie zamykają się w ramach określonych konwencji i zapraszają do współpracy kolejnych artystów:

W przyszłym roku zespół będzie obchodził jubileusz istnienia. Muzycy nie chcieli na razie ujawnić, jaką niespodziankę przygotują z tej okazji:

Koncert w sobotę (1.12.) w Rybnickim Centrum Kultury o godzinie 18.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lutego 2020