Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

A może do kina? DKF Ekran w Rybniku poleca się na październik

Facebook Twitter

Dziś (11.10.) godz. 19.00, DKF Ekran w kinie Kultura pokaże film "Czarna owca" z Magdaleną Popławska i Arkadiuszem Jakubikiem w rolach głównych. Zobacz także inne propozycje polecane w październiku.

fot. Czarna Owca/ mat.dystrybutora

Magda i Arek tworzą zgrane małżeństwo z 25-letnim stażem, opiekujące się chorym dziadkiem. Mieszkają z synem Tomkiem, który jest w długoletnim związku ze swoją dziewczyną, Asią. Pozornie wszystko jest w porządku – typowa rodzina. A jednak… Magda, nauczycielka w katolickim liceum, ukrywa przed wszystkimi fakt, że woli kobiety, Arek od dłuższego czasu nie może znaleźć pracy, a Tomek – popularny youtuber, kieruje się głównie swoim interesem. Ambaras zaczyna się, kiedy zmęczona życiem w ukryciu Magda postanawia iść za głosem serca, uruchamiając lawinę kolejnych zdarzeń. Asia zrywa z Tomkiem, dziadek znika, a Arek ma problem z posklejaniem rzeczywistości na nowo. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, każdy zaczyna żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak mu się wydaje… Czy każdy z bohaterów odnajdzie swój własny sposób na szczęście?

Czas: 107 min. Reżyseria – Aleksander Pietrzak, scenariusz – Bartosz Kozera, gatunek – dramat / komedia. Produkcja polska.

Zobacz inne październikowe propozycje DKF-u Ekran:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj