Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Adam Fudali wrócił do pracy: „Jeszcze mam dużo do powiedzenia w polityce”

Facebook Twitter

"Ci którzy myśleli, że choroba zmiotła mnie ze sceny politycznej byli w błędzie" - mówił dziś (15.10.) o poranku w Radio 90 Prezydent Rybnika Adam Fudali. Po pięciu miesiącach gospodarz miasta wrócił do pracy. W jakim nastroju? Z jakim nastawieniem?

Prezydent Adam Fudali był porannym gościem Radia 90:

Radio 90: Wiele osób nie wierzyło w Pana powrót do pracy, mówili, że to jest niemożliwe, inni natomiast twierdzili, że „Fudali ma mocną psychikę”…

Mogę zapewnić, że ci drudzy, to rzeczywiście mieli rację. To nie jest moje ostatnie słowo w polityce, choroba nie zmiotła mnie ze sceny politycznej. Dam sobie radę i mogę zapewnić, że będę robił wszystko, by do końca tej kadencji być w pracy.

Co będzie potem? Czy Adam Fudali będzie chciał startować w przyszłorocznych wyborach samorządowych? Zobaczymy, czas pokaże – odpowiadał w rozmowie z Arkadiuszem Żabką gospodarz miasta. Najważniejszy jest dla mnie teraz, przyrost masy mięśniowej – dodaje prezydent Fudali:

Schudłem, tak jak to obliczyłem, no, chyba się nie pomyliłem w tym rachunku, aż 35 kilogramów. Widzę to również po ubraniach, które staram się założyć, ale to jest niemożliwe. Niestety, to jest również czynnik ekonomiczny, muszę odnowić całą moją garderobę, ponieważ wszystko na mnie wisi jak na wieszaku.

Radio 90: Ta waga powraca?

Powoli powraca, chciałbym, żeby powracał nie tłuszcz, ale siła mięśni.

Cała rozmowa z Prezydentem Rybnika Adam Fudalim dostępna jest TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 lipca 2022