StartWiadomości

Adopcja zwierząt – czyli dobre uczynki naszych słuchaczy

Schroniska dla zwierząt są głównie przepełnione psami. Jednak możemy znaleźć tam także koty, króliki a nawet wszelakie gady. Wszystkie te zwierzaki poszukują nowych właścicieli, dachu nad głową oraz opieki. Adopcja wiąże się z ogromną odpowiedzialnością oraz nowymi obowiązkami. Schroniskowe czworonogi często bywają bardzo nieufne.

Potrzebują one większej uwagi i zrozumienia od swoich nowych właścicieli. Jednak ludzie decydujący się na taki krok, potwierdzają, że w zamian otrzymuje się niezliczone pokłady miłości. Podobno jest to wyjątkowe doświadczenie, które trzeba przeżyć, aby móc je w pełni zrozumieć.

Adopcja dorosłych zwierząt:

Oczywiście największym powodzeniem cieszy się adopcja szczeniaków. Jednak czasem warto przygarnąć te starsze osobniki. Bardzo szybko nauczą się one czystości. Ich charakter będzie już ukształtowany, dzięki czemu narażenie na zniszczenia w naszym mieszkaniu będzie minimalne. Dorosłe zwierzęta wiele już przeszły, więc na pewno będziemy mogli liczyć na ich wdzięczność.

Zobaczcie adoptowane zwierzaki naszych słuchaczy:

Bardzo cieszy nas to, że wielu z Was zdecydowało się na przygarnięcie nowego osobnika do swojej rodziny.  Niech dobre uczynki wrócą do Was ze zdwojoną siłą!

Zostaw komentarz