Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

”Afgańska wojna bez końca”. Spotkanie z Markiem Sygaczem w Żorach

Facebook Twitter

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach zaprasza na spotkanie z dziennikarzem i reporterem Markiem Sygaczem pt. ''Afgańska wojna bez końca''. Wydarzenie odbędzie się w sobotę (20.11.) o godzinie 17.00.

Marek Sygacz

Specjalizuje się w reportażach i filmach dokumentalnych z rejonów objętych konfliktami zbrojnymi. Pracował na Krymie, wielokrotnie był na froncie w Donbasie, wybrał się też z kamerą do Iraku i Syrii, by pokazać front walk z tzw. Państwem Islamskim. Jest autorem dokumentu „Afrin – zdradził nas świat”, który zyskał uznanie na międzynarodowych festiwalach.

Obecnie pracuje nad nowym projektem – produkcją pełnometrażowego filmu dokumentalnego „Afganistan – wieczna wojna”. Prowadzi również kanał YouTube „Strefa Konfliktu”, na którym publikuje doniesienia z miejsc, w których szaleje wojna oraz wyjaśnienia związane z jej przebiegiem.Udział bezpłatny – z uwagi na obowiązujące obostrzenia, wydarzenie jest objęte rezerwacją miejsc: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji – Recepcji.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2023