Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Akademia Biegania rośnie w siłę! Ogromne zainteresowanie zajęciami

Facebook Twitter

Organizowane w Rybniku od pięciu lat zajęcia w edycji wiosennej 2014 przeżywają prawdziwy rozkwit. Na pierwsze zajęcia w marcu przyszło 91 uczestników, natomiast już na piątych zajęciach przekroczona została setka (111 osób) chętnych do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Aby zajęcia Akademii Biegania dawały zadowolenie i utrzymywały się na wysokim poziomie, od wczoraj (8.04.) wprowadzony został podział na grupy, każda o różnym stopniu trudności. O 17.00 rozpoczynają się zajęcia dla początkujących, 18.00 – grupa średniozaawansowana i 19.00 – grupa zaawansowana.
Każdy z uczestników Akademii Biegania sam określa swoją przynależność do danej grupy i swoje predyspozycje. W każdym momencie można zmienić grupę.

MOSiR zaprasza wszystkich chętnych nie tylko stałych bywalców, ale też tych, którzy się wahają, a także nieśmiałych, którzy obawiają się że nie dają rady. To szansa dla każdego, aby zmienić styl życia na bardziej aktywny. Nie bójcie się, że będziecie pozostawieni sami sobie na zajęciach.

Wśród 111 uczestników na pewno znajdzie się ktoś znajomy, a jeśli nie, to trener Andrzej z pewnością otoczy Was opieką i fachową radą. Rusz się!!! Wstań!!! Truchtaj!!! A potem biegaj!!!

AKADEMIA BIEGANIA – Zbiórka na parkingu na terenie boisk piłkarskich RKP – za kąpieliskiem „RUDA” (wejście od ul. Gliwckiej) na którym można zaparkować samochód.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2021