Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Akademia Jastrzębskiego Węgla szuka nowych talentów

Facebook Twitter

Chcesz zostać siatkarzem? Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla ogłasza nabór na kolejny rok szkolny.

To tam pod okiem doświadczonych szkoleniowców od ośmiu lat szkolą się młodzi zawodnicy. Adepci akademii wywalczyli w tym czasie 40 medali w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim i krajowym. Mają także później szansę na grę w pierwszym zespole „pomarańczowych”, w innych drużynach PlusLigi a nawet w reprezentacji Polski. Wśród wychowanków są: Bartosz Kwolek, Patryk Niemiec, Radosław Gil czy najbardziej znany, wciąż reprezentujący Jastrzębski Węgiel, Jakub Popiwczak, który zachęca do stania się członkiem akademii.

Myślę, że warto. Można się rozwijać, można spełniać swoje marzenia, można stawać się lepszym sportowcem. Można poznać wiele ciekawych osób,  współpracować z fantastycznymi trenerami, w fantastycznym gronie ludzi w całym klubie. Bo jest to wielki projekt. Projekt, w który zaangażowanych jest wiele osób, i dzięki temu projektowi można osiągnąć wspaniałe rzeczy, czego jestem przykładem.

Nabór do Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla rusza już jutro (15.05.). W minionym sezonie w Akademii edukację sportową pobierało około 120 chłopców. Uczą się w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego. Docelowo szkoła ma mieścić się również przy Reja 10, czyli w dzielnicy Szeroka gdzie znajduje się hala treningowa oraz bursa na 60 osób.

Więcej informacji na temat rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej Akademii Talentów pod  TYM LINKIEM oraz pod numerem telefonu: 505 080 830.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj