Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Akcja policji w Pszowie. Mamy komunikat służb

Facebook Twitter

Jak już Was informowaliśmy, wczoraj wieczorem (6.10.) służby prowadziły akcję poszukiwawczą na terenie miasta. Po południu mundurowi otrzymali zgłoszenie od jednej z mieszkanek o zaginięciu jej męża.

Policjant uratował życie
fot. arc Radia 90

Akcja policji w Pszowie – tragiczny finał

47-latek powiedział żonie, że ma przy sobie broń i zamierza odebrać sobie życie. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Do akcji zaangażowane zostały także dwa zastępy strażackie. Do poszukiwań wykorzystany został także dron, będący na wyposażeniu jednostki z OSP z Rogowa. Niestety finał akcji był tragiczny, na terenie strzelnicy sportowej znaleziono zwłoki 47-latka z raną postrzałową. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Wiadomo, że mężczyzna miał pozwolenie na broń.

KOMUNIKAT POLICJI

Wczoraj przed godz. 16 otrzymaliśmy zgłoszenie od kobiety, której mąż poinformował, że odbierze sobie życie przy użyciu broni palnej. Policjanci natychmiast podjęli czynności poszukiwawcze. Niestety, na terenie strzelnicy miejskiej w Pszowie ujawnili zwłoki 47-latka z raną postrzałową. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Mężczyzna miał pozwolenie na broń palną. Prokuratorskie śledztwo wyjaśni okoliczności tego zdarzenia.


Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024