Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Akcja w Beskidach. Ponad 60 ratowników GOPR szukało kobiety

Facebook Twitter

Kobieta odnaleziona, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. To najnowsze informacje z gór, ratownicy szukali wczoraj (24.01) turystki w górach. Odnalazła ją policja. Akcja w Beskidach ruszyła po 14.00.

fot.facebook.com/grupabeskidzkagopr

Akcja w Beskidach

Akcja ruszyła wczoraj (24.01) po 14.00, do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie od kobiety idącej z Rysianki czerwonym szlakiem w stronę Hali Miziowej. Mówiła o utracie sił, miała wątpliwości czy dotrze do celu, potem kontakt z kobietą się urwał. Szukało ją ponad 60-ciu ratowników Grupy Beskidzkiej GOPR, policjanci a po stronie słowackiej tamtejsi ratownicy górscy.

Policja nie ma możliwości skontaktowania się z nią, gdyż jej telefon nie posiada karty SIM.

informowali goprowcy.

fot.facebook.com/grupabeskidzkagopr

W akcję poszukiwawczą było zaangażowanych ponad 60-ciu ratowników Grupy Beskidzkiej GOPR, którzy szukali kobiety w terenie. W działaniach brały także udział Komisariat Policji w Jeleśni, PSP Żywiec oraz OSP Sopotnia Mała. Po stronie słowackiej kobiety szukali ratownicy z Horská záchranná služba.

Osoba zaginiona została namierzona w terenie miejskim przez funkcjonariuszy Policji. Dziękujemy za tak liczne udostępnienia i wszystkie informacje, które przyczyniły się do odnalezienia kobiety. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

– podali goprowcy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2024