Alicja Klasik z RMKS Rybnik Mistrzynią Polski
Alicja Klasik po raz trzeci z rzędu została Mistrzynią Polski seniorek w szermierce. Szpadzistka RMKS-u Rybnik była najlepsza w stawce 100 zawodniczek.

Szacowany czas czytania: 00:25
Alicja Klasik na najwyższym stopniu podium
Indywidualne Mistrzostwa Polski odbyły się wczoraj (28.05.) w Warszawie. Co także cieszy, na ta trzecim miejscu z brązowym medalem ukończyła turniej kolejna zawodniczka RMKS-u Kinga Zgryźniak, a tuż za podium na piątym miejscu uplasowała się Gloria Klughardt.
W szpadzie męskiej najlepszym naszym zawodnikiem z Rybnika został Patryk Gruszka, który w stawce 110 zawodników zajął 27 miejsce. Dziś zmagania drużynowe.
