Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Amerykę Północną przemierzyli prawie 50-letnim transporterem. Podróż zajęła im blisko rok

Facebook Twitter

O tym co przeżyli Agnieszka i Bartosz Wrzosek, kogo spotkali i co zobaczyli opowiedzą w najbliższą niedzielę (20.09.) o godzinie 15:00 w halo!Rybnik. Wszystko to poparte będzie zdjęciami i filmami. Będą wspomnienia z Wielkich Jezior Kanady, Alaski, kalifornijskich pustyni a także Meksyku. Udało im się także odwiedzić Gwatemalę i Belize.

20 września o godz. 15.00 w halo! Rybnik pojawią się podróżnicy, którzy swoim 48-letnim Volkswagenem objechali Amerykę Północną.

Podczas blisko rocznej podróży Volkswagenem transporterem Agnieszka i Bartosz Wrzosek pływali w Wielkich Jeziorach Kanady, przemierzali bezludne drogi i góry Jukonu, podziwiali majestat Denali na Alasce, oglądali magiczne zachody słońca na kalifornijskich pustyniach, nocowali przy gejzerze w pomarańczowym Utah, jedli świeżo pieczony chleb przez Navajo w Monument Valley, karmili kozy na farmie w Meksyku i podziwiali wędrówki motyli Monarchów.

fot.FB/Calluna Trip

Wspinali się na piramidy Majów w Gwatemali i ukradkiem podglądali Mennonitów w Belize. Przejechali przez całe Kordyliery, chodzili min: po szlakach amerykańskich i kanadyjskich Gór Skalistych, w parkach Kluaine na Jukonie czy Kenai i Denali na Alasce.

Przede wszystkim jednak poznali ludzi praktycznie każdego dnia drogi. Poznali historie ich życia i mogli stać się jego częścią. Podróżują dla chwil, ludzi i zapachów. Dają się ponieść się chwili, zawierzyć ludziom i podążać trochę inną drogą, niż ta w przewodnikach turystycznych. O miejscach, które odwiedzili, ludziach których poznali oraz o ich sposobie podróżowania opowiedzą podczas prezentacji zdjęć i filmów.

Obowiązuje limit miejsc. Zapisy telefoniczne lub drogą e-mail: halorybnik@gmail.com

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022