Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Andropauza 2

Facebook Twitter

Kobiety i andropauzy mężczyzna nigdy nie zrozumie. Opowieść o trudnym dla panów okresie przekwitania w poniedziałek (29.09.) w Domu Kultury w Chwałowicach. Na scenie komedia "Andropauza 2" w wykonaniu znakomitych aktorów.

Andropauza to męska odmiana klimakterium. Kobieta w klimakterium, to osoba, której mężczyzna musi wybaczyć więcej. Andropauza, to stan, którego mężczyzna nie może wybaczyć sobie. Pięciu nieznajomych spotyka się w sanatorium. Pięć odmiennych osobowości, pięć charakterów i pięć życiorysów. I jeden wspólny wróg – doktór ZUS. Polska rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu. Historia, która każdemu może się zdarzyć. Opowiedziana prześmiesznymi dialogami i piosenkami, których melodie rozpoznajemy po pierwszych dźwiękach. Wulkan dowcipu, kiedy bohaterowie idą na żywioł. I odrobina wzruszenia, kiedy wspominają młodość. Samo życie.

„Andropauza 2” w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowciach w poniedziałek (26.09.) o 19.00.

„Andropauza 2” to kontynuacja najnowszej komedii Jana Jakuba Należytego w reżyserii Macieja Damięckiego. To nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami? Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy, kiedy ona jest jedna, a ich kilku. To właśnie kobieta determinuje losy sympatycznych bohaterów w sile wieku.

W role kuracjuszy wcielą się znani i lubiani aktorzy: Marek Siudym, Maciej Damięcki, Dariusz Gnatowski, Matylda Damięcka i Michał Pietrzak.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj