Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Anna Dziewit-Meller kolejnym gościem online raciborskiej biblioteki

Facebook Twitter

Raciborska biblioteka nie zostawia czytelnika… i zaprasza na kolejne spotkanie w ramach programu „Kultura w sieci”. Tym razem gościem biblioteki będzie pisarka i dziennikarka Anna Dziewit-Meller. Spotkanie odbędzie się w przestrzeni wirtualnej 9 czerwca.

Anna Dziewit-Meller jest autorką powieści „Disko” (2012) i „Górę Tajget” (2016). W 2017 r. wydała książkę „Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy”. Wraz z Agnieszką Drotkiewicz wydała dwa tomy wywiadów „Głośniej! Rozmowy z pisarkami” i „Teoria trutnia i inne. Rozmowy z mężczyznami”, a z Marcinem Mellerem zbiór reportaży „Gaumardżos, opowieści z Gruzji”. Oprócz twórczości własnej wiele czasu poświęca książkom cudzym – wcześniej w programach telewizyjnych, od 2016 r. w autorskim kanale internetowym bukbuk.pl. W 2016 roku nominowana była za wywiad do Nagrody Grand Press. Pochodzi ze Śląska, mieszka w Warszawie. 15 lipca br. ukaże się jej najnowsza powieść pt. „Od jednego Lucypera”.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 9 czerwca o godz. 18.00. Do spotkania można dołączyć TUTAJ. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszej rejestracji!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj