Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Anna Wyszkoni wraca do domu…w MOK Pszów podsumuje 25 lat swojej muzycznej kariery [WIDEO]

Facebook Twitter

Anna Wyszkoni wraca do domu...W Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie podsumuje 25 lat swojej muzycznej kariery. To będzie finał jej jubileuszowej trasy koncertowej. Jak mówi - ten koncert w Pszowie będzie dla niej ważny. "To tutaj robiłam pierwsze próby".

Anna Wyszkoni zaczynała swoją przygodę wokalistki właśnie na pszowskiej scenie:

Anna Wyszkoni: Jestem bardzo podekscytowana tym koncertem i mocno go przeżywam. Tam miała pierwsze próby z zespołem „Łzy”, pierwsze koncerty. Pamiętam taki koncert z okazji WOŚP właśnie w Pszowie, na tej scenie, kiedy byłam cała oklejona serduszkami w takim czarnym swetrze, w czarnych szerokich spodniach. To są takie sytuacje, które będę pamiętać chyba do końca życia, bo były to początki, więc rzeczywiście ten koncert ma dla mnie ogromne znaczenie. Sentymentalna podróż trochę wspominkowy będzie ten koncert.

25 lat na scenie trudno podsumować jednym koncertem

– dodaje Anna Wyszkoni:

Anna Wyszkoni: Koncert to nie jest tylko muzyka, to jest całe widowisko. To też jest nawiązanie pewnej relacji z publicznością a jako że ten koncert traktuje w sposób wyjątkowy, to będzie dużo historii, dużo wspomnień takich bardzo osobistych przeżyć moich. Będę wspominać na scenie, bo ta scena ma wyjątkowe znaczenie. Sam Pszów ma ogromne znaczenie, więc będzie to takie, powiedziałabym spotkanie ze znajomymi bardziej niż koncert z okazji 25-lecia.

Anna Wyszkoni na swój koncert zaprasza wszystkich: i tych, którzy pamiętają jej początki, jak i nowych fanów:

Anna Wyszkoni: Przez te 25 lat mojej artystycznej drogi spotkałam naprawdę fantastycznych ludzi i to są fani, to są ludzie, którzy bardzo mi sprzyjali, którzy kibicowali i mam nadzieję, że tacy ludzie właśnie się pojawią. A jeśli wśród słuchaczy są tacy, którzy wątpią, nie dowierzają, to też zapraszam, żeby się przekonali, że wszystko idzie tak, jak powinno być. Będzie to koncert wyjątkowy, podsumowanie 25 lat, ale jest to tez jednak miejscowość szczególna, szczególne wspomnienia więc – zapraszam. Będzie się działo.

Koncert w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie w sobotę (2.10.) o godzinie 20.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj